Tag: polska

polska

Ruch w branży budowlanej

Z jednej strony Polską wstrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszym kraju powstaje wiele wysokobudżetowych budów, które gwarantują zatrudnienie tysiącom rodaków. Nasze członkostwo W Unii Europejskiej jest kołem ratunkowym dla wielu instytucji publicznych, które do tej pory nie mogły zdobyć środków na konieczne remonty. Dzięki różnorakim programom ratuje się od zniszczenia wspaniałe zabytki i centra kulturalne.

Read More

W którym miejscu zakupić nieruchomość w miejscowości Wrocław?

Przez minione kilkanaście lat w naszym kraju bardzo dużo się zmieniło. To co kiedyś było odstępstwem od normy obecnie jest naturalne – młodzi ludzie chcą być mocniej samodzielni, nie mieszkają z rodzicami, nabywają mieszkania Brochów, Jagodno, Bielany, to tylko pare bardziej ciekawych lokalizacji w mieście. Grupa z nich nie istniała jeszcze do niedawna, powstała na skutek rozrostu miasta, część nie mgła pochwalić się zbyt dobrą sławą.

Read More

Nieruchomości w Gdańsku są godne zainteresowania!

Na mapie naszego kraju można wymienić kilka tych miast, które nieźle się rozwijają, powodują, że tak jakby ludzie z mniejszych miast bądź wiosek mogą zamieszkać w nich, funkcjonować na względnie korzystnym poziomie. Wiadomo – nadal nawet najbogatsze miasta w Polsce nie są aż tak bogate jak Helsinki, Londyn czy Monachium, ale na całe szczęście błyskawicznie doganiamy czołówkę.

Read More