Elegancka dekoracja łazienki czy kuchni przy zastosowaniu ładnych płytek jest teraz do zrobienia

Jeszcze kilkanaście lat temu ludzie wykładali wszystkie pomieszczenia normalnymi kafelkami. Dziś jest już inaczej.
Lata nieciekawych designów wnętrz dzięki Bogu dawno odeszły już w zapomnienie.

Mechanik

Autor: K.G.23
Źródło: http://www.flickr.com
dekory

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Dziś młodzi, gdy urządzają swoje pierwsze mieszkanie, to chcą stawiać na interesujące rozwiązania i niestandardowe elementy. Jedną z rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę, będą płytki — tak samo te kuchenne, jak i łazienkowe. Warto kupić coś doprawdy fajnego, zwłaszcza jeśli kochamy pichcić i będziemy spędzać w kuchni sporo czasu. To, jaki design sobie zafundujemy, zależy już po prostu od nas. Można postawić na drewno oraz metal. Nasze aranżacje mogą być surowe. Z drugiej strony możemy wybrać ciepłe barwy oraz spowodować, że nasza kuchnia będzie prezentowała się prawie jak z Prowansji. Co ciekawe, w obu przypadkach właściwie dobrane dekory fantastycznie spełnią swoje zadanie. Dekor to przepięknie zaprojektowana płytka. Jest ona wyjątkowa i po przekroczeniu progu każdy na pewno ją dostrzeże. Mają one przeróżne kształty oraz kolory. Mogą być malutkie i wyglądać prawie jak kamyczki poukładane na ścianie lub dosyć wielkie.

Jeśli zainteresował Cię taki artykuł, przeczytaj inne wiadomości w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam płyty na formy, znajdziesz tu podobne informacje.

Ze względu na to, że wybór jest zacny, to powinniśmy poważnie przemyśleć kwestię ich zakupu. Przyciągają one natychmiast uwagę, dlatego muszą idealnie pasować do całościowej kompozycji całego pomieszczenia. Oprócz tego, są one również drogie.

To w pewien sposób można uznać za plus, bo ogranicza nas do ułożenia dekorów jedynie na pewnej przestrzeni. Jeżelibyśmy zrobili to na kilku ścianach, to byłoby zbyt krzykliwe.