Wystrój domu to trudna sprawa, bo fantastyczny efekt otrzymamy z połączenia dużej liczby drobiazgów

Nie bez przyczyny mądre przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Dokładnie taka sama dewiza tyczy się designu wnętrz.
Jasne jest, że trzeba zrobić podłogi oraz pomalować ściany, gdy będziemy chcieli przejść już do aranżacji wnętrz.

obrazeczek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
komin

Autor: Libet
Źródło: Libet
detale

Źródło: grow-mat.pl
Jednakże w tym momencie dopiero mogą pojawić się kłopoty. Coś, co może się wydawać już końcem zadania, może po prostu okazać się ciężkie.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to obejrzyj dodatkowe info. Znajdziesz je na nowej stronie, którą umieściliśmy pod wskazanym linkiem.

Chodzi o to, że w znacznej mierze to detale decydują o tym, że wynik będzie nieziemski. Właściwy sposób oświetlenia czy upiększenie okien oraz piękne poduszki czy kominek. To wszystko razem doprawdy ma znaczenie. Może być tak się, że podobają nam się przeróżne style oraz odcienie. Niestety w świecie dekoratorów mniej znaczy więcej. Zatem nie należy w jednym pokoju na siłę wpakowywać to, co nam się podoba. Może okazać się, że wyjdzie z tego fatalny rozgardiasz, od którego dostaniemy zawrotów głowy. Nikt nie będzie z chęcią siedział w salonie, gdzie będą go zewsząd atakować różne bibeloty i odcienie. Trzeba zatem spotkać się z fachowcem. Rzetelny dekorator wnętrz zrobi z nami wywiad. Spyta, które odcienie są naszymi ukochanymi. Z pewnością będzie miał ochotę też dowiedzieć się, czy preferujemy tradycyjne aranżacje czy szalone oraz nowoczesne rozwiązanie.

Zapewne pokaże nam kilka swoich wcześniejszych projektów oraz zanotuje nasze reakcje na przeróżne rozwiązania. Możemy ze swojej strony przekazać mu, na czym nam najbardziej zależy. To będzie początek najlepszej współpracy.