Każda kobieta uwielbia spódnice, zwłaszcza jeśli podkreślają one ich ładną talię

Spódnice w paski muszą znajdować się w szafie każdej damy, ponieważ wydają się być ponadczasowe.
Są tacy, którzy mówią, że w spódnicach powinny chodzić tylko smukłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Poprawnie dobrana spódnica będzie podkreślać piękno każdej kobiety. Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I tutaj musimy przemyśleć kilka rzeczy. Pierwsza z nich to długość. Druga sprawa tyczy się tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do bioder i ud będzie pasował jedynie szczupłym i wysokim kobietom. Te, które mają szersze biodra, muszą po prostu stawiać na szersze kroje. Ważne wydaja się być też wzory. Paskowa spódnica może być świetnym wyjściem dla wielu pań. Paski mogą być przecież poziome i pionowo. I każda z tych propozycji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają optycznie w biodrach oraz nogach. Powinny zatem nosić je kobiety o chłopięcej budowie ciała. Z drugiej strony pionowe paski muszą znaleźć się w garderobie każdej damy, która ma szersze uda i chce to zamaskować. Taki efekt wzmocni się, jeśli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą mieć oczywiście różną szerokość i różne kolory.

Oczekujemy Ciebie! Zatem jesteśmy na stronie (http://rozminowanie.pl/patrol-saperski-patrol-rozminowania/) – oto kolejne posty pełne interesujących informacji są już przygotowane. Trzeba tylko kliknąć w link.

Pastelowe są bardziej szykowne i zapewne idealnie sprawdzą się do biura.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą fantastycznie nadawały się na wieczorne spotkania z koleżankami lub na wyjazdy wakacyjne.
Spódnica w paski wydaje się być prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Zatem zawsze powinnyśmy trzymać ją w swej garderobie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.

Tags: , ,