W jakie funkcje jest wyposażany nowoczesny klimatyzator?

Klimatyzatory ścienne firmy LG zostały wyposażone w możliwość dwukierunkowego Swing, dzięki której tego typu urządzenie może bardzo skutecznie rozprowadzać powietrze w całym pokoju, natomiast funkcja mocne Ogrzewanie zapewnia opiekę przed zimnym powietrzem, które jest wydmuchiwane przez takie urządzenie na początku jego pracy.
Dużą zaletą takiego klimatyzatora ściennego jest opcja dynamicznego zużywania energii, która umożliwia użytkownikom dopasowanie poziomu wykorzystywanej energii, dostosowując wydajność ochładzania i równocześnie redukując wykorzystywanie energii elektrycznej.

lg standard

Autor: La Citta Vita
Źródło: http://www.flickr.com
Jest również możliwość zmniejszenia wielkości maksymalnych obrotów takiej jednostki zewnętrznej, więc również zużycia energii elektrycznej przez zastosowanie przycisku „Energy control”. Ponadto klimatyzator LG standard posiada nowoczesny wyświetlacz zużycia energii, dzięki któremu istnieje możliwość podejmowania korekt w ustawieniach klimatyzatora w celu stałej kontroli opłat wynikających z eksploatacji klimatyzatora. Właściwością, która odznacza klimatyzator LG standard jest jego bezgłośna praca, na szczeblu już zaledwie 19 decybeli.
Taki efekt uzyskiwany jest przez ukośne łopatki radiatora, które redukują przemianę ciśnienia podczas kontaktu tych łopatek z powietrzem. Poza tym możliwa jest praca jednostki napędowej nawet przy małych prędkościach bez żadnych wibracji poprzez kompensację niewyważenia, które jest najważniejszą przyczyną powstawania wibracji czy hałasu. Jest to możliwe dzięki oszacowaniu wysilenia na bazie odchyłek prędkości.

Czyżby jakiś komentarz spod linku (https://www.miloapart.pl/lokalizacja) Cię dotknął? Masz ochotę na niego odpowiedzieć? Zachęcamy Cię do tego z zaangażowaniem. Oczekujemy na Ciebie!

Bezszczotkowy silnik prądu stałego jest wyposażony w niezwykle duży magnes neodymowy i w dokładną weryfikację 13 prędkości. Wytwarzany przez motor hałas oraz mechaniczne zakłóceniaznacznie mniej dokuczliwe, co umożliwia uzyskanie wysokich prędkości obrotowych.

Bardzo czyste powietrze zapewnia filtr antybakteryjny, natomiast dzięki opcji automatycznego oczyszczania, specjalny wymiennik ciepła będzie osuszony po ukończeniu działania urządzenia, dzięki czemu minimalizuje się rozwijanie szkodliwych pleśni czy drobnoustrojów.

Tags: , ,