Ciekawa metoda na redukowanie wagi za pomocą lasera

Podczas wykonywania niektórych zabiegów odchudzających, stosuje się czasami technologię zimnego lasera, który zmniejsza cellulIT oraz miazgę tłuszczową.
Jego działanie jest oparte na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych i na rozbijaniu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe.

Drzwi INVADO DArtagnan

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
laser

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
podnośniki koszowe

Autor: Wagner-GmbH
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg realizowany przy wykorzystaniu lasera diodowego jest całkowicie nieinwazyjny oraz bezbolesny. Taki laser (zobacz cięcie stali laserem) biostymuluje naturalne kanały metaboliczne przy pomocy czerwonego światła o długości 650-660 nm. Pod wpływem laserowego promieniowania, które przedostaje się przez skórę ma miejsce rozbicie trójglicerydów na glicerol oraz wolne kwasy tłuszczowe. Tego typu zabieg odchudzający laserem diodowym jest zupełnie bezbolesny oraz nieinwazyjny. Można by go wykonywać też latem, ponieważ nie pozostawia żadnych śladów na skórze. urządzenie działa na komórki tłuszczowe będące tuż pod powierzchnią skóry. Zależnie od grubości tkanki tłuszczowej rekomenduje się przeprowadzanie około 8 kuracji w parodniowych odstępach.
Podczas tego typu terapii rekomendowane jest także dodatkowe zintensyfikowanie aktywności fizycznej, umiarkowana dieta czy też intensywne nawadnianie organizmu. Cena pojedynczego zabiegu to ok. 100 zł. Tego typu laser diodowy jest bardzo zalecany przy różnorodnych problematycznych miejscach, takich przykładowo jak choćby: uda, ramiona, biodra, nogi, fałdy, które są na klatce piersiowej, podbródek i na ginekomastię. Taki laser diodowy jest właściwą metodą, która wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów przez intensywne ćwiczenia. Czasem niełatwo jest zmniejszyć tłuszcz, który jest tuż pod powierzchnią skóry, ponieważ organizm pobiera go z trochę głębiej położonych warstw oraz stosowanie diety nie daje spodziewanych rezultatów.

Laser diodowy może pomóc usunąć to, czego nie można zrobić za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych. Z przedstawianej metody nie mogą korzystać kobiety spodziewające się dziecka i cierpiące na choroby nowotworowe albo epilepsję.