Co wybrać, kiedy chcielibyśmy ochładzać dużo pomieszczeń?

Wielokrotnie wybieranymi klimatyzatorami są wersje naścienne, które są instalowane 20 centymetrów od stropu. Klimatyzator musi być energooszczędny, bezgłośny oraz łatwy w sterowaniu. Powinien również posiadać odpowiednie zdolności filtracyjne, opcję grzania i powinien być ładny.

szklany dzbanek w kolorowe pasy

Autor: Lori L. Stalteri
Źródło: http://www.flickr.com

Te wszelkie właściwości spełniają klimatyzatory Fujitsu. Skupiają one w sobie cechy klimatyzatorów, które są przeznaczone do domowych zastosowań dla odbiorców indywidualnych. Do domowych pomieszczeń właściwe są klimatyzatory z minimalnym poziomem akustycznego ciśnienia poniżej 22 dB. Klasa energetycznej efektywności to A++. Te klimatyzatory posiadają przyjazny sposób sterowania przykładowo sensor ruchu, programatory czasowe czy też opcję temperatury dyżurnej. Dodatkowo te klimatyzatory oprócz filtrów standardowych także posiadają filtry, które usuwają zarazki, grzyby i bakterie. Posiadają one funkcję grzania, która okaże się niezwykle użyteczna zimą. Wszystkie klimatyzatory Fujitsu posiadają pięcioletnią gwarancję.
Pośród znanych klimatyzatorów, które są przeznaczone do prywatnych pomieszczeń są klimatyzatory rodzaju Split. Są one przeznaczone do pokojów hotelowych, budynków mieszkalnych oraz pomieszczeń biurowych. Można używać je w aulach szkoleniowych, budynkach użyteczności miejskiej czy w gabinetach. Tego typu urządzenie składa się z jednostki wewnętrznej, jednostki zewnętrznej oraz sterownika. Taka konstrukcja powoduje, że elementy, które wpływają na komfort dźwiękowy odseparowane są od miejsca, które jest klimatyzowane. W takiej okoliczności, gdy jest wymagana klimatyzacja paru pomieszczeń indywidualnych, znakomicie sprawdzą się systemy MULTI SPLIT z inwerterowa technologią. Świetnie one będą sprawdzać się w budynkach mieszkalnych, wolnostojących domach czy w pomieszczeniach firmowych.

W budynkach, w których chcielibyśmy, żeby było klimatyzowane jeszcze – klapa oddymiająca z funkcją wyłazu więcej pomieszczeń, znakomicie będą sprawdzać się systemy Multi 8, które umożliwiają przyłączenie do jednej zewnętrznej jednostki maksymalnie 8 jednostek wewnętrznych.