W wielu fabrykach czy innych miejscach pracy jest zapotrzebowanie na kurtyny, żeby przegradzać niektóre obszary

W przeróżnych miejscach produkcyjnych ciężko jest wyobrazić sobie, aby stale instalować drzwi. Dlatego dobiera się inne, nieraz trafniejsze rozwiązania.
Zapewne nawet nie przykładamy uwagi do takich niuansów, ale nie za każdym razem w różnego rodzaju pomieszczeniach mamy zainstalowane drzwi.

kurtyny paskowe

Autor: Comrade King
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy są one nawet niepożądane, ponieważ raczej zawadzają. Wtedy wybiera się prędzej kurtyny paskowe. Są one idealnym wyjściem dla takich przestrzeni jak warsztaty, myjnie czy zakłady pracy (piekarnie, ubojnie). Kurtyny z PCV (wykładziny pcv poznań) są wyśmienitym rozwiązaniem też dlatego, że wygodnie się je myje oraz są niezwykle higieniczne. Jest potrzebny tylko zwykły środek dezynfekujący oraz woda. Jeśli zamówimy przeźroczyste paski, wtedy usprawni to także przemieszczanie się PRacowników. Będziemy widzieć, jeśli inna osoba będzie nadchodził z drugiej strony. Tym bardziej będzie to przydatne, jeśli na przykład na ogromnych halach mamy wózki widłowe. Uchronimy się wówczas przed niepotrzebnych wypadków. Istotne jest, aby wybierać paski posiadające okucia. Poza tym mamy możliwość wybrać wysokość i długość pasków zależnie od naszego zapotrzebowania. Zwykle kupuje się kurtyny do samodzielnego montażu. Jest on dość prosty. Jeżeli jednak nie chcemy tracić na to czasu, to możemy zatrudnić ekipę, która sprawnie załatwi to za nas.

Co bardzo ważne — poszczególne paski możemy w razie potrzeby kupić osobno. Ich dołożenie do całej kurtyny też nie będzie zajmować zbyt wiele czasu. Należy pamiętać, że do montażu kurtyny potrzebujemy też akcesoriów.