W jakich kolorach możemy obecnie kupić deski bidetowe?

Dzisiaj o wiele prościej dobrać deskę bidetową niż sedesową. Bidet nieco przynosi na myśl ustępową miskę. Umieszcza się go zazwyczaj w jej okolicy ze względu na jego role. Wybór ustępowej miski i bidetu z takiej samej kolekcji zapewnia, że ustawione obok siebie będą prezentować się ładnie.

komplet mebli w salonie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Bidet jest to niezwykle praktyczne oraz użyteczne wyposażenie toalety. Deska bidetowa jest wykorzystywana do prędkiego podmywania miejsc intymnych po skorzystaniu z toalety. Możemy z niego korzystać siadając na niego tyłem lub przodem. Rozwiązanie tego typu doceniają ludzie, dla których istotna jest higiena. Bidet przeważnie instaluje się blisko sedesu. Bidety montuje się tak jak ustępowe miski. Stojący bidet, do podłoża przytwierdza się śrubami, wiszący zaś zawiesza się na montażowym stelażu przymocowanym do muru. Stelaż tego typu jest obudowany płytą k-g oraz ceramicznymi płytkami. Podłączenie wody i kanalizacji są analogiczne do takiego w umywalce. Bidety wykonuje się z ceramiki szkliwionej lub nieszkliwionej. Ceramika szkliwiona jest bardziej wytrzymała na awarie. Przeważnie bidet jest to ceramika lub porcelana sanitarna. Materiał taki spełnia wszelkie wymagania wytrzymałościowe oraz jest wytrzymały na nagłe zmiany temperatury, kwasy oraz zasady.
budowa

Autor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli posiadamy dość dużą łazienkę lub toaletę, warto zamontować bidet. Jest on wyposażony dodatkowo w baterię, dlatego też dobrze, kiedy łazienka aranżacja łazienki wrocław jest większa, aby bidet był ustawiony koło miski sedesowej. W najwyższym stopniu znane są bidety białe. Chociaż dzisiaj możemy też kupić je w innych delikatnych kolorach np. beżowym czy błękitnym, bądź granatowym. Przeważnie ceramiki w innym kolorze niż biały nie można kupić od razu, tylko należy zrobić zamówienie i poczekać aż wybrany model zostanie sprowadzony.

Do bidetu naturalnie należy kupić dodatkowo baterię bidetową. Zazwyczaj są to baterie sztorcowe, jakie montowane są w otworze zrobionym w bidecie. Jednak możemy też napotkać dzisiaj modele trójotworowe lub baterie bidetowe, które można zamontować w ścianie.