Jakie obciążenie mogą wytrzymywać big bagi?

Najwygodniejszym i także najskuteczniejszym sposobem na usuwanie takich odpadów jak m.in. stare meble, ziemia czy też gruz jest wynajem odpowiedniego kontenera. Jego typ jest zależny od specyficzności wykonywanych np.

łazienka

Autor: Thank you for visiting my page.
Źródło: http://www.flickr.com
prac remontowych.
Na szczęście nie jest to trudne, gdyż podmioty, które zajmują się ich wynajmowaniem, mają w swej ofercie wiele różnych rodzajów. Jeśli robisz większe porządki na strychu, duże prace w swoim ogrodzie lub remontujesz albo budujesz własny dom, prawidłowo wybrany kontener na gruz lubin na odpady będzie doskonałym pomysłem. Przy takiego typu pracach wytwarzamy znaczne ilości dosyć problematycznych śmieci. Należy pamiętać, że nie mogłyby być składowane łącznie ze śmieciami komunalnymi. Jeżeli zatem prowadzone przez Ciebie prace są dość małe, idealnym rozwiązaniem byłoby wynajęcie tzw. big bagów. Są to duże torby, które są wykonane przy wykorzystaniu niezwykle mocnych tworzyw sztucznych. Zależnie od danej opcji, mogłyby one wytrzymać ładunek o wadze nawet do 1 tony. Ich zawartość powinna zostać ustalona z firmą, która je wynajmuje.
dom - rzut

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli wykonujemy trochę większe prace, konieczne byłyby także bardziej pojemne kontenery. Bardzo często stosowane są kontenery KP5 lub KP7, które posiadają objętość właśnie pięć lub 7 m3. Są one wyprodukowane głównie do składowania gruzu, jednak można w nich także umieszczać ziemię lub odpady, które zostały po domowych porządkach.

Tu także wiele zależy od konkretnych uzgodnień. Istnieją poza tym trochę bardziej pojemne pojemniki, które mogą mieć objętość od 10 do 36 m3.

Tags: , , ,