Jak wyposażyć małe mieszkanie?

Kupiłaś małe mieszkanko i teraz jesteś na etapie jego wyposażania? Zastanawiasz się intensywnie jak wykonać malutkie mieszkanie? Już podpowiadam! Na starcie, kiedy planujesz urządzanie małego mieszkania zaplanuj jakie strefy masz zamiar w nim wykonać.

wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy masz dwupokojowe mieszkanko, zaplanuj, czy chcesz mieć osobną sypialnię, czy może mały pokoik przeznaczysz na domowe biuro albo (nasze linki) pokój dziecka. Zaplanuj wnętrze mieszkania tak, by każdy domownik posiadał w nim swoją prywatną przestrzeń. Jeśli masz kuchnię połączoną z salonem, znajdź w tej przestrzeni miejsce do spotkań towarzyskich, spożywania obiadów i odpoczynku z książką w ręku – kliknij. Na szczęście wiele sklepów i firm meblowych wychodzi do kupujących z rewelacyjnymi pomysłami na zrobienie wnętrza szafy, albo (nasz odsyłacz) zabudowę mebli w przedpokoju, gdzie wsadzimy nie tylko ciuchy ale i setki mniejszych drobiazgów. W dodatku będą one posprzątane, a przestrzeń szafy zostanie optymalnie wykorzystana. Podobnie jest teraz z różnego rodzaju małymi systemami szafek i szuflad do chowania przypraw, butelek i innych rzeczy.

mieszkanie

Autor: Stephan Mosel
Źródło: http://www.flickr.com

W wyborze mebli – postawmy na strzeliste i wysokie modele, które będą miały lekką konstrukcję. Niech będą koniecznie białe, albo w jasnych, kremowych kolorach. Zyskamy tym samym większą przestrzeń do trzymania przedmiotów. Zminimalizujemy także wtedy całkowicie ilość rzeczy w mieszkaniu. Więcej fajnych rad przeczytałam na .

Categories: Rola budowlańca

Tags: ,