Program MdM to świetne rozwiązanie dla osób młodych, które pragną zamieszkać razem

mieszkanie dla Młodych to państwowy projekt, który ma pomóc młodym ludziom, startującym w dorosłym życiu, w zakupie pierwszego mieszkania lub jednorodzinnego domu. Jeśli planujemy ubiegać się o dopłatę z tego tytułu, to dobrze będzie poznać szczegółowo regulamin.
Jeżeli ciekawią nas szczegółowe zasady działania projektu MdM, to doskonałym pomysłem może być zaglądnięcie do sieci.

dekoracja

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy odpalić przeglądarkę oraz wpisać właściwe słowo kluczowe, by dostać dużo wartościowych wyników z adresami stron, gdzie znajdziemy cenne porady. Przede wszystkim trzeba posprawdzać, czy mamy szansę wziąć udział w programie MdM, tzn.

Jeżeli znalezienie dodatkowych informacji na prezentowany temat jest dla Ciebie niezwykle istotne, to żeby je uzyskać prześledź witrynę (https://ingas.pl/oferta/modulowe-urzadzenia-gasnicze-mug/), na której je na pewno zobaczysz.

czy spełniamy wszelkie wymagania – deweloper. Należy pamiętać, iż gdy pragniemy skorzystać z państwowej dopłaty, to nie możemy mieć jakiegokolwiek lokalu mieszkalnego albo budynku. Powinniśmy również posiadać mniej aniżeli 35 lat, w przypadku małżeństw ważny jest wiek młodszej osoby.

Aby uzyskać dopłatę w programie MdM małżonkowie muszą wziąć kredyt w wysokości przynajmniej połowy ceny mieszkania na co najmniej piętnaście lat. Oczywiście, jeżeli chodzi o cenę lokalu mieszkalnego, to nie powinna ona przekroczyć kwoty określonej dla konkretnej lokalizacji. Jeżeli pragniemy złożyć wniosek o dopłatę z programu korzystne mdm, to musimy uczynić to w banku, który udzieli nam kredytu i wszedł do projektu. Należy także złożyć oświadczenie, iż zakupione mieszkanie (deweloper bryksy) służyć będzie zaspokojeniu własnych potrzeb i nie będzie sprzedane oraz wynajmowane.

Jak widać procedury są dość męczące, jednakże wiele małżeństw może dzięki temu projektowi wreszcie mieszkać wspólnie we własnym lokalu mieszkalnym.