Jakie kolory we wnętrzach będą modne?

Nadchodzący nowy rok to także nowe trendy, nie jedynie w makijażu czy ubiorze, lecz także w aranżacji pomieszczeń. W zbliżającym się sezonie projektanci rekomendują stawiać na sprawdzoną stylistykę, jaka udanie łączy elegancję i funkcjonalność.
Poszukiwanie najnowszych trendów Kolorystycznych to jedno z kluczowych zadań, jakie ma projektant wnętrz.

ładowarka

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Sprowadzenie wszystkiego do jednego mianownika wcale nie jest łatwe, aczkolwiek śledząc ostatnie światowe wystawy można oznajmić, że nowym hITem będzie zieleń! Mowa tu nie o jednym kolorze, lecz właściwie o całej masie odcieni.

Intrygujący materiał? Jeśli tak myślisz, to kliknij tu, w serwisie stopnie złazowe, który w tamtym miejscu znajdziesz, także jest coś interesującego.

Akcesoria dekoracyjne z najnowszych kolekcji designerów czarują pięknem tej właśnie barwy. Niesamowicie stylowy zielony odcień jadeitu to jedna z najlepszych odsłon szklanych dekoracji oraz akcesoriów kuchennych. Ponadto wciąż modne będą pastelowe dekoracje. Subtelne odcienie brzoskwini oraz różu bosko komponują się także z zielenią. Zielony rewelacyjnie współgra również z wyrazistym odcieniem żółtego. Ponadto dobrym pomysłem na dekorację wnętrza jest operowanie pomiędzy różnymi odcieniami zieleni, od tej soczystej zieleni, przez stonowaną oliwkę, aż po subtelniejszą, niemal wybieloną zieleń – super projektant wnetrz z Trójmiasta.

Odważni projektanci pomieszczeń z pewnością nie mogą też ignorować czerwieni. Wyrazista czerwień pojawia się przede wszystkim w dodatkach – skuteczne remonty mieszkań w Trójmieście.

Łącząc czerwień z zielenią i innymi wspomnianymi barwami można osiągnąć wyjątkowo designerski efekt. Wielbicieli trochę bardziej stonowanych wnętrz ucieszy informacja, że błękity wciąż są modne, aczkolwiek w dodatkach jest ich znacznie mniej.