Wyposażenie toalety publicznej dla mamy z dzieckiem

Przewijanie dziecka poza domem może stanowić dla rodziców nie lada kłopot. Zmiana pieluchy w miejscach takich jak restauracja bądź centrum handlowe nie zawsze jest komfortowa. Rozwiązaniem jest odpowiednie wyposażenie toalety publicznej.

Dobrze zaplanowany pokój dla mamy z dzieckiem na pewno wpłynie na pozytywną opinię młodych rodziców o danym miejscu.
Jaki przewijak wybrać?

dom z dużymi oknami

Źródło: flickr.com
Ze względu na fakt, że przewijaki dedykowane są małym dzieciom, kluczem wyboru jest bezpieczeństwo konstrukcji – pod względem odporności i trwałości struktury sprawdź ofertę na stronie .

Omawiany temat Cię fascynuje? Zatem odsyłam tu, gdyż znajdziesz tu ciekawe informacje na to zagadnienie, które warte są uwagi.

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa dziecku przewijak może być dodatkowo wyposażony w specjalny pas i etykietę, która opisuje sposób użytkowania przewijaka. Nie mniej ważna jest również troska o wysoki poziom higieniczności, dlatego przewijak dla dziecka musi być wyprodukowany z tworzywa łatwego w utrzymaniu czystości i dezynfekcji. W niewielkich przestrzeniach dobrze sprawdzi się naścienny przewijak. Spore grono kobiet preferuje jednak bardziej stabilne przewijaki, które można położyć na blacie obok umywalki bądź na stole. Przewijanie z pewnością będzie łatwiejsze jeśli wygospodarujemy miejsce na postawienie torebki ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Inne wyposażenie
Pamiętajmy, aby odpowiednio zadbać o komfort matki, która będzie korzystała z takiego pomieszczenia.

Z uwagi na nieprzyjemne zapachy, które towarzyszą przewijaniu dziecka, w pomieszczeniu dla matki z dzieckiem musi znaleźć się odświeżacz – odświeżacze powietrza w takim pokojach powinny być delikatne, tak by nie drażniły ani mamy ani malca odświeżacze powietrza. Ponadto, z takiego samego powodu w pokoju dla matki z dzieckiem powinien znaleźć się kosz na odpady z pokrywką. Najlepiej jeżeli będzie to specjalny kosz na pieluchy, eliminujący przykre zapachy.