Okna to wyzwanie dla każdej jednej gospodyni

Jasne, że, nie tylko z tej przyczyny, że stale należałoby je myć, by pozostawały czyste i przejrzyste. Okna mają jeszcze inny aspekt dla pań.

Jaki? Dekoracyjny.

rolety

Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Ani jeden z panów z pewnością nie popisałby się taką kreatywnością w wyborze firan a także zasłon lub też ich upinaniu tak jak umieją to panie. Tutaj ogranicza je tylko ich fantazja, a ta ciągle pracuje na wysokich obrotach. Jedne z pań albo podpatrują okna (salon okien słubice) sąsiadek, albo osobiście próbują wymyślać niepowtarzalne fasony firan a także zasłon. Na tym jednakże kwestia okien się nie kończy. Firanki firankami, ale do zasłon a także chodniczka trzeba ponadto nabyć pasujące rolety. To jasne nie mogą okazać się przypadkowe, gdyż muszą one stanowić spójną całość. Nie dziwcie się więc panowie, że kiedy Wasza żona zakupi nowe zasłony, za chwilę będzie Wam wierciła dziurę w brzuchu o nowe rolety. Bez znaczenia jest to, iż dotychczasowe są kompletnie sprawne. To jeszcze nic nie znaczy. Odcień rolety musi być koniecznie dopasowany do koloru nowych zasłon i już. Nie mają sensu jakiekolwiek dyskusje w tym momencie – lepiej, jeśli od od ręki pójdziecie kochani mężczyźni do sklepu i zakupicie dokładnie taką, jaką chcą partnerki.
Okna domu to zdecydowanie rewir pań i nie można tutaj oczekiwać na żadne ustępstwa.

Wam panowie zostaje wyłącznie się z tym pogodzić. Ci długoletni stażem wiedzą, że z upartością partnerek nie wskazane jest walczyć. Tak czy siak i tak postawią na swoim i już.