W obecnych czasach wznosi się sporo drapaczy chmur – duży odsetek nawet w ścisłym centrum

Duża ilość drapaczy chmur, które wznosi się zazwyczaj dość blisko Starówki, to inaczej nazywane – Business CITy. USA takie mini dżungle, gdzie kipi życie interesów i wielkich pieniędzy, istnieją już od dawna.

W naszym kraju powolutku zaczynają się pojawiać.
Łazienka, ceramika sanitarna Touch w wersji wiszącej

Autor: Coram Poland
Źródło: Coram Poland

Wyjątkiem jest oczywiście Warszawa. Tam już od dość dawna sporo buduje się biznesowe wieżowce. Inne metropolie jednak tylko co zaczynają gonić świat. Parę z nich zaczyna prężnie rozwijać się pod tym względem. Przykładowo Wrocław – miasto pragnie dogonić unijne normy. Tym lepiej dla niego, że jest położony blisko granicy z Niemcami. To zawsze dość duży atut dla prowadzenia interesów. Do stawiania drapaczy potrzebny jest fachowy sprzęt. Toteż jeśli niezbędne są żurawie wynajem nie będzie trudną rzeczą.
W województwie dolnośląskim istnieje co najmniej kilkanaście spółek, które dzierżawią profesjonalny, konstrukcyjny sprzęt. Trzeba tylko poszukać w sieci. Zatem jeśli interesują Was wydzierżawione żurawie Wrocław nie da plamy. Jest to ogromny ośrodek, gdzie sporo się dzieje oraz projektuje. Z pewnością na linii horyzontu metropolii dostrzeżemy przynajmniej kilka tych dość charakterystycznych maszyn. Będzie to oznaczało, że gdzieś teraz powstaje coś nowego i prawdopodobnie będzie to wieżowiec >>> www.biuroinwest.pl/oferta/kontrola-szczelnosci-instalacji-gazowej/.

Jeżeli nie z biurami, to zapewne z apartamentami. Obecnie również jest to znakomita inwestycja – zakup mieszkania na wysokim piętrze drapacza. Piękny widok na okolicę wynagrodzi zapewne wysoką cenę apartamentu.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , , , ,