Dlaczego Pisarzowice to idealne miejsce, w jakim warto jest nabyć posiadłość?

Czy też nie pragnąłbyś w przyszłości zamieszkać, przynajmniej w trakcie wypoczynku, w pewnym pięknym oraz cichym miejscu? To idealna alternatywa dla tego typu, jakich nie interesują żadne wyjazdy na drugi koniec świata czy nawet nad królestwo Neptuna albo w Tatry.

Jest pewna wieś, jaka proponuje sielankowy spokój oraz, z której notabene, jest bardzo blisko do naszych ślicznych, zresztą, Tatr. Należałoby dopowiedzieć, iż ta osada, choć korzystniejszym określeniem byłby leksem wioska mieści się w woj. śląskim, w bliskiej odległości od zmęczonego wojennym doświadczeniem Oświęcimia, w powiecie bielskim. Wszakże warto również dopowiedzieć, że wieś ta położona jest w dwu polodowcowych dolinach i została stworzona ponadto w XIV w. W dawnych czasach była tzw. uposażeniem pisarzy z Oświęcimia, była zatem enklawą spokoju również dla ludzi pióra.

Opublikowane tu uwagi z www (http://www.c-l.pl/kleje-szpachlowe-zywiczne/) to cenne źródło informacji – na pewno Cię zaciekawi, gdyż dotyczy kwestii poruszonej w tym materiale.

Jeśli ciekawią Cię tętniące natchnieniem domy Pisarzowice to idealne miejsce, aby się tam albo osiedlić albo choćby urządzić tam swoją wakacyjną rezydencję.

mieszkanie - panorama

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz jakieś wątpliwości w odniesieniu do tak cudownej literackiej przeszłości takiego miasteczka, zainteresuj się pewną księgą napisanego przez samego Jana Długosza, w jakiej to nasz znany historyk o niej pisze. Skieruj wszakże uwagę, że używa w tamtym miejscu innej nazwy: Pyszarzowicze. Jak zwał, tak zwał. Obecnie jest to piękna wieś, jaka ma piękną przeszłość oraz chociażby z tego względu należałoby w tamtym miejscu spędzić trochę czasu.

Nasz artykuł, który na tej stronie proponujemy, jest niezwykle emocjonujący, jednak warto ponadto przejrzeć uzupełniające treści – więcej pod tym linkiem.

Jeśli więc interesują Cię ciekawe domy Pisarzowice to idealne stanowisko, żeby taką nieruchomość kupić.

Czekają tutaj na Ciebie prawdziwie sielskie krajobrazy, do których zaliczyć należałoby aż trzy płynące przez tę wioskę rzeki: Pisarzówka, Czerwonka i Słonica. Nawet jeśli nie planujesz nic pisać, to i tak znajdziesz tutaj wytchnienie od zgiełku bardzo dużego miasta.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , , ,