W dzisiejszych czasach projektuje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

Dziś ciężko sobie wyobrazić, żeby hotel działał bez komputerów. Jednak, obecny wiek sprawił, że uczyniliśmy krok do przodu – wprowadziliśmy do hoteli program prawie sztucznej inteligencji.
Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek zatrudnił się w hotelu, wie, jak wieloma kwestiami należy w nim zarządzać.

oczekiwania

Autor: Björn S…
Źródło: http://www.flickr.com
prawo

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

bms hotel

Autor: Jessa Dow-Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Hotel to nie wyłącznie budynek, w którym trzeba zameldować przyjezdnych i pokazać im numer pokoju. W obecnych hotelach systemy komputerowe kierują światłem, klimatyzacją, ogrzewaniem, ale również dostępem zatrudnionych do poszczególnych informacji oraz pokoi. Też praca baru oraz restauracji jest objęta tego typu programem. Nazywa się on BMS i jest wprowadzany w znacznej ilości hoteli na świecie oraz w naszym kraju. Skrót BMS jest wzięty z angielskiego Building Management System.

Wypytujecie nas czasami o naszą nową witrynę. Oto ona. Wystarczy kliknąć w poniższy link i można zobaczyć także kolejne interesujące posty.

Daje szansę, by zwiększyć bezpieczeństwo w hotelu oraz optymalizuje pracę ludzi. Poza tym, dzięki temu mamy możliwość zmniejszyć koszty utrzymania budynku. Jeśli jesteśmy dyrektorem albo prezesem hotelu, to powinniśmy zatroszczyć się o jego rozkwit. Jeżeli interesuje nas System BMS hotel nasz musi jak najprędzej zainwestować w to profesjonalne rozwiązanie. Mimo tego, że program może się na początku wydawać trudny, to w rzeczywistości jest dosyć łatwy.

Trzeba tylko kilka godzin szkolenia i każdy pracownik będzie poinstruowany o sposobie jego działania.

Czy ten temat okazał się dla Ciebie interesujący? To świetnie, ponieważ jak klikniesz tutaj, przeczytasz pożyteczne informacje (http://www.ewidencjamajatku.pl/kontakt), które Cię niewątpliwie zaabsorbują.

Pamiętajmy, żeby iść z duchem czasu i dbać o swój interes. Pozwoli nam to zwiększyć dochody.