Z jakiego powodu płyty warstwowe to idealne wyjście do konstrukcji garażu?

Płyta warstwowa to uniwersalny materiał budowlany, który można by wykorzystać do konstrukcji takich elementów jak ściany lub podwieszane sufity. Płyta złożona jest z rdzenia (pełni on rolę konstrukcyjną i izolacyjną) oraz z dwu wykonanych ze stali okładzin.
Niezwykle często wykorzystywane obecnie są dość tanie i solidne budynki wykonane za pomocą takiej technologii.

Przykładowo jeśli chcesz mieć garaż (zobacz sklepmardrew.pl) z płyt warstwowych, to warto dodać, że jest on niezwykle szybki w budowie. Taki, który jest przeznaczony tylko dla jednego auta, może zostać przywieziony w całości wprost z fabryki. Trochę w większym stopniu skomplikowane jest wybudowanie garażu mającego parę stanowisk, ponieważ jest on składany z poszczególnych składników już na końcowym miejscu. Konstrukcja tego typu garażu jest stworzona z profili ze stali. Warto dodać, że zalety w postaci łatwego montażu oraz idealnych własności izolacyjnych tego typu ocieplanego garażu cenią klienci na obszarze całej Europy.
systemy

Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
garaż z płyt warstwowych

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
zakup
Należałoby także wspomnieć, że wszystkie ściany takiego garażu są płaskie (daje to efekt budynku murowanego) i są pokryte tynkiem akrylowym o ziarnistości 1,5-2mm. Powoduje to, że znakomicie współgra on z już postawionym budynkiem, przykładowo z domem jednorodzinnym. Kolorystyka garażu też mogłaby być do niego dopasowana. Szkielet pokrycia dachowego obłożony jest blacho-dachówką albo blachą trapezową.

Warto jest wybrać takie wyjście, ponieważ na pewno będziemy się nim cieszyć szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy często posiadamy problemy z uruchomieniem samochodu.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , ,