Jakie właściwości powinna mieć dowolna dobra klimatyzacja hotelowa?

Utrzymywanie układu klimatyzacji w swoim mieszkaniu to w Polsce chyba jeszcze kwestia perspektywiczna. W inny sposób jednak to się prezentuje w przypadku tego typu placówek jak motele czy też pensjonaty.
Goście takich miejsc wyszukują ciszy oraz wypoczynku od wszechobecnego gwaru.

klimatyzacja hotelowa

Autor: Tytan Professional
Źródło: Tytan Professional
Z tego powodu także dla przykładu klimatyzacja (rzuć okiem) hotelowa powinna realizować o wiele bardziej rygorystyczne normy niż klimatyzacja zainstalowana w naszym samochodzie. Taka montowana w pokojach hotelowych powinna spełniać parę ważnych parametrów, przykładowo jej głośność nie powinna być większa niż czterdzieści decybeli. Ta kwestia tyczy się oczywiście luksusu akustycznego klientów. Poza tym w obszarze obecności ludzi dobiegające z systemu klimatyzacji powietrze nie może mieć prędkości większej niż 0,5 m/s. Ponadto oczywiście w dogodnym dla obsługującego wspomniany układ odbiorcy miejscu, powinien zostać zainstalowany komfortowy w obsługiwaniu panel sterowania zezwalający na m.in. płynną regulację temperatury, jaka ma być w danym pokoju.
Salon, meble wypoczynkowe z pufą

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
WWW

Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
Taki układ powinien posiadać też funkcję zatrzymania pracy podczas nieobecności klienta w wynajętym przez niego pokoju. Taka funkcja powinna się także samoistnie włączać w chwili otworzenia okien. Kolejną cechą, jaką powinna posiadać klimatyzacja (szczegóły w serwisie -> http://zcipajos.pl/oferta/klimatyzacja) hotelowa jest możliwość zabudowania jednostki wewnętrznej.

Chodzi o dostosowanie wyglądu systemu do całego wyglądu pokoju hotelowego. W tego typu sposób można uzyskać ponadto duży atut pod względem wizualnym. A przecież to także sprawa jakości oferowanych usług.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , ,