Lampki zwalczające owady – czyli, jak wyzbyć się robali wewnątrz własnym lokalu rodzaju gastronomicznego

Masz w posiadaniu sklep razem z żywnością? Masz problem z robalami, które to chcą przedostać się do twoich produktów? Jeżeli tak, do idealnie trafiłeś, dobierając akurat ten temacik! W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci, w jaki sposób się ich pozbyć nie zbyt sporym kosztem oraz zarazem gwarancją jego skuteczności!

monitoring

Autor: rafael parr
Źródło: http://www.flickr.com
„Lampa na owady” – to inna, alternatywna nazewnictwo dla zaciekawiających nasze osoby dzisiaj lamp zwalczających owady. Stosowane wewnątrz knajpkach, restauracjach, zakładach mięsnych, czy hipermarketach, oraz innych powiązanych z gastronomią miejscach – mają za zadanko unicestwić wszelkiego typu owady, które to bardzo chcą przedostać się do żywności, którą później kupują zwykli persony. Lampy owadobójcze są wbrew pozorom niewiarygodnie skutecznym metodą walki z robakami, albowiem – w porównaniu z zwykłym lepem na muchy – one przyciągają je do siebie na bardziej dużej odległości, nawet z promienia 80 m2. Lampy owadobójcze emitują specjalne światełko, dostarczane przez świetlówki UV, które to przyciąga robaki. Gdy te dotkną siatki, która to znajduje się wokół lampy, są rażone nie za dużą ilością prądu, która to je od razu unicestwia.

Intrygujący post? Niezmiernie nam miło. Jednocześnie gorąco zapraszamy na (https://www.aner.com.pl/) naszą kolejną stronę, gdzie przeczytasz masę podobnych opisów.

Istnieje parę rodzajów lampek, w tym wiszące oraz stojące. Trzeba pamiętać, żeby zabierać regularnie robaki z lampki, gdyż ich nadmiar może ją nawet zepsuć. Co do ceny to można je kupić nawet i od 15 złotówek wzwyż.

Wielu producentów owych lamp, zaleca używanie ich w czasie letnim, jednak prawda jest taka, iż owady mogą się ukazywać o Każdej porze roku, więc dobrze jest stosować je cały roczek, aby żaden zbłąkany robaczek nie dostał się do jedzenia!