W ostatnim czasie można dostrzec duże zmiany w wystroju wnętrz i wykorzystanie niespotykanych wcześniej materiałów

W ostatnim czasie w światku designu miała miejsce mała rewolucja, gdyż niektórzy zaczęli stosować różne materiały do dekoracji wnętrz – jednym z nich jest chociażby beton, który jeszcze kilka lat temu był tylko materiałem budowlanym.
Teraz jesteśmy w stanie zaobserwować wzrost zainteresowania tym materiałem w grupie architektów i dekoratorów wnętrz.

roboty

Autor: Coram Poland
W przeszłości był on marginalizowany i jeśliby ktoś chciał pokazać go w budynku na podłodze lub ścianach, to na pewno zostałby wykpiony. Teraz coraz większa ilość hoteli czy innych salonów obsługi klienta stawia na betonowe posadzki, gdyż wyglądają elegancko, ale są również funkcjonalne. Wypolerowany beton (zobacz ściana imitacja betonu) błyszczy się, ale nie jest śliski. Dodatkowo, polerowania nie musimy powtarzać co jakiś czas. Istotne jest też to, że na betonie nie dostrzegamy kurzu, ponieważ mimo wypolerowania posiada on chropowatą powierzchnię. Jest to więc fantastyczny materiał na podłogi w hotelach, salonach fryzjerskich czy sklepach. Wyglądają one wówczas niebywale szykownie i okaże się, że najnormalniej w świecie zakochamy się w tej posadzce do tego stopnia, że nie zechcemy jej wymienić na żadną inną.

Jeśli jesteśmy z Mazowsza, tam mamy biznes i zainteresowały nas posadzki betonowe Warszawa posiada co najmniej kilka profesjonalnych spółek, które będą w stanie wykonać dla nas idealną podłogę. Pamiętajmy jednak, by wybrać sprawdzoną firmę, która została nam polecona lub która ma sporo dobrych opinii w internecie.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , ,