Wysoko wytrzymałe i trwałe systemy dla budownictwa porotherm

Wracającym zagadnieniem połączonym z budowaniem jest znalezienie rozwiązania na zagwarantowanie jakości wiedzionych robót murarskich. Większa część z nich nastręcza nie tylko specjalistycznej mądrości fachowej, lecz także konkretnych zdolności użytecznych murarzy. Ma to związek ze złożonością zagadnień budowlanych i technicznych wynikających z zastosowania wielorakich tworzyw i ich wzajemnych zależności.

System Porotherm DRYFIX

Autor: Wienerberger.
Źródło: Wienerberger.

Pustaki Porotherm są mocne i trwałe. Można z nich utworzyć jakiekolwiek gatunki murów.

Masz wielki kłopot ze znalezieniem efektywnego rozwiązania Twego dylematu? Na pewno prędko pomoże Ci ta strona www (https://kontenery-ibc.pl/kategoria/pojemniki-ibc/akcesoria/).

Pustak Porotherm wyśmienicie przydaje się do stworzenia środkowych ścian działowych. Z kolei pustaki o największych przekrojach mogą być stosowane do budowy jednowarstwowych ścian zewnętrznych, bez ponadplanowego docieplenia. Wszystkie proponowane ceramiczne pustaki ścienne cechują się bardzo właściwymi własnościami termoizolacyjnymi, oraz akustycznymi.

Układ ceramicznych pustaków Porotherm nie jedynie do granic możliwości upraszcza ukończenie robót murarskich, ale dzięki swojej kompletności znacznie je przyspiesza. Do rodziny pustaków Porotherm należy osiem różnorodnych wersji pustaków, w tym połówkowe i narożnikowe. Wśród nich znajdują się dwa urządzone w tzw. kieszenie. Używa się je przy murowaniu przestrzałów na okna i drzwi. Kieszenie wypełnia się wtenczas dodatkową izolacją cieplną.

Ten tekst opisuje bardzo zajmujące tematy – jeśli chcesz zobaczyć podobny materiał, sprawdź śmiało to źródło (http://www.centrumwygody.pl/instrukcja).

Subtelność pustaków Porotherm pozwala na luksus zastosowania w czasie murowania nader delikatnej spoiny i nakładanie zaprawy za pomocą szczególnego wałka. W dużej mierze przyspiesza to pracę w porównaniu z szablonową techniką murarską. Pustak ceramiczny wygładzany pozwala na stawianie energooszczędnych ścian i pomniejsza do minimum zagrożenie powstawania mostków cieplnych.

Jednowarstwowa ściana Porotherm AKU

Autor: Eskadra Publica
Źródło: Eskadra Publica

Spory wymiar pustaków Porotherm umożliwia wymurować ścianę w szybkim tempie. Forma pustaków została zaplanowana tak, żeby mur konstrukcyjny był zarazem warstwą termoizolacyjną. Jedna powłoka i nadzwyczaj bezproblemowa technologia murowania zmniejszają czas i ceny poprowadzenia budowy. Używanie systemu Porotherm, zezwala w pełni zadowolić przewidywania inwestorów.

Categories: Rola budowlańca

Tags: ,