W każdej kawiarence lub choćby na stacji benzynowej powinna być udostępniona łazienka – takie są wymogi naszych norm

Zwykle każdy lokal z jedzeniem lub fitness ma w UE dostęp do toalety lub do pełnego pakietu sanitarnego. Zazwyczaj odbieramy to jako rzecz oczywistą, choć nie zawsze tak to wyglądało.
Niejedna osoba nie wyobraża sobie restauracji lub klubu fitness bez łazienki.

plan-domu
Zazwyczaj dostęp do WC we wszelkiego rodzaju kinach czy bistrach nie stanowi żadnego problemu – takie są już wymogi XXI stulecia i nikogo to nie dziwi.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej przenośniki rolkowe danych na innych stronach – znajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Ich wyposażenie wydaje się być także zwykle takie samo. Zwykle to co odróżnia wiele ogólnodostępnych toalet to obecność suszarki do rak albo papierowych ręczników. W ostatnich latach duża grupa właścicieli przeróżnych lokali, gdzie jest łazienka dla klientów decydują się na montaż suszarek. Oszczędza to znacznie zużycie ręczników papierowych, a to sprzyja środowisku. Warto pomyśleć nad zakupem dobrego modelu, który powinien spełniać kilka warunków. Przede wszystkim suszarki do rąk powinny być cisze. To najistotniejsze, aby jej dźwięki nie przerywały romantycznej kolacji naszym gościom. Dodatkowo musi być lekka, by istniała możliwość ją przymocować nawet do cienkiej ścianki i energooszczędna, by rachunki za energię elektryczną nie podniosły się. Suszarki do rąk włączają się najczęściej automatycznie, ponieważ wychwytują ruch dzięki czujkom na podczerwień.

Ich włączanie się również nie może być zbyt gwałtowny, żeby nie przestraszyć naszych gości. Jednak, podmuch powietrza musi być na tyle mocny, żeby niezwłocznie osuszył dłonie.