Lacobel – Szkło w kuchni, które w łatwy, nowoczesny i stylowy sposób odmieni Twoje wnętrze

Urządzenie kuchni w nowym domu czy też remontowanie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach problemowym działaniem. W dzisiejszych czasach na rynku istnieje ogromny wybór towarów i tworzyw, które pomogą zrobić z kuchni wyśnione miejsce nie tylko do gotowania, ale też konsumowania dań.

Szklany stół

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W sporej gamie możliwości niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie i swojej kuchni tak, aby doskonale współgrała z wystrojem pozostałej części mieszkania.

Sposób na unowocześnienie kuchni

Coraz więcej jednostek marzy by ich kuchnia była urządzona w nowatorskim stylu. Nie jest to wielkim problemem, ponieważ istnieje wiele łatwych i prostych sposobów, aby przemienić starą kuchnię zgodnie z najnowszymi trendami. Do takich sposobów należy chociażby szkło (odwiedź nas) w kuchni. Najczęściej i najchętniej używanym typem szkła w kuchni jest szkło typu Lacobel. Jest ono ulubionym szkłem projektantów wnętrz i architektów. Jest ono z jednej strony pokryte powłoką wysokiej jakości lakieru.

Kuchnia, okap Glass Linear

Autor: Franke
Źródło: Franke

Jest on także pokryty warstwą ochronną, która zabezpiecza szkło przed porysowaniem. Występuje w bazowej gamie 40 kolorów z możliwością wyrobu również w ubarwieniu niestandardowym. Idealnie nadaje się do każdego wnętrza kuchni.

Ogrom sposobów na wykorzystanie szkła

Szkło Lacobel nie wymaga trudnego montażu, instaluje się je w bardzo prosty i szybki sposób. Przykleja się je do określonej powierzchni przez co uniknąć można widocznych umocowań. Idealnie pasuje do miejsca na ścianie między szafkami a blatem.

Stosowane jest także jako wypełnienie drzwi lub blat kuchenny. Jest znakomitym sposobem na szybkie odnowienie kuchni gdyż zainstalować je można na założone już płytki na ścianie. Jest nietrudne w utrzymaniu czystości. Szkło w kuchni w wizualny sposób powiększa wnętrze. Nadaje jej bardzo innowacyjny wygląd. Wysoka jakość tworzyw, z których jest wyprodukowane nadaje mu trwałość oraz powoduje brak przemian przez przemijanie czasu w jego barwie i wyglądzie. Jest też artykułem przyjaznym dla środowiska gdyż nie posiada żadnych szkodliwych substancji. Wielość kolorów oraz sposobów zastosowań szkła Lacobel na pewno usatysfakcjonuje każdą jednostkę chcącą wprowadzić chociaż trochę nowoczesności w swojej kuchni.