Co jest znakomitą oraz niezwykle trwałą alternatywą dla klasycznej podłogi?

Jeśli chcesz posiadać w swym domu estetyczną oraz śliczną posadzkę, której zakup oraz ułożenie nie opustoszą Twojego portfela, zaplanuj opcję zakupu innowacyjnych paneli podłogowych.

To nie jest już kiepska imitacja posadzki z drzewa, a elegancki i pełnowartościowy towar, którego nie będziesz się wstydzić przez dużą ilość lat.
Podłoga w Twym domu mogłaby wyglądać dokładnie tak, jak tego byś chciał. Dostępne wzory paneli mogłyby przypominać dosłownie jakikolwiek typ drewna: egzotyczny czy też jesionowy, lecz również mógłby przynosić na myśl terakotę lub nawet kamienną posadzkę. Tego typu panele – więcej dowiesz się na tej stronie – są niezwykle odporne, mają wysoki parametr ścieralności (np. AC4) oraz mogą być bardzo łatwe w montowaniu. Jeżeli ciekawią Cię jakiekolwiek panele Wrocław to miejsce, w którym jest ich największy wybór. Obecnie bardzo dużą renomą cieszą się panele laminowane, ponieważ o wiele wydłuża to ich żywotność i powiększa walory estetyczne. Gwarancja dawana przez producenta jest niezwykle długa oraz wynosi aż ćwierć wieku. Ważne jest także to, że można stosować je tam, gdzie jest zamontowane ogrzewanie podłogowe.
panele wrocław

Źródło: pixabay
pomoc

Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com

Produkty o jasnej kolorystyce doskonale mogą się nadawać do mieszkania, które chcielibyśmy w ten sposób optycznie rozjaśnić. A jest to wyjście bardzo tanie, ponieważ 1 metr kwadratowy paneli (zobacz zobacz by porównać) kosztuje w granicach 20-50 złotych. To bardzo mało, jak za element, który będzie cieszyć nasze oczy przez nawet pół wieku.

Można je nabyć w jakimkolwiek markecie budowlanym lub w internecie. Istotne jest też to, że układa się je bardzo prędko, więc to dobre rozwiązanie dla pochłoniętych pracą osób.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , ,