Dlaczego warto byłoby zamieszkać w miejscowości pod nazwą Lubin?

Kto nie chciałby żyć w miasteczku, którego nazwa najprawdopodobniej pochodzi od wyrazu „lubić”? Leży ono w woj. dolnośląskim, na Wysoczyźnie Lubińskiej. Przez to liczące ok.

70 tys. ludności miasto płynie rzeczka o nazwie Zimnica. To, co odznacza to miejsce od pozostałych to to, że ma w Lubinie siedzibę czołowy producent m.in. srebra.
wózek widłowy

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
To idealne miejsce, żeby osiedlić się tam z całą swoją rodziną, ponieważ są tam sprzyjające warunki klimatyczne, a ponadto to doskonałe miejsce, żeby edukować w nim swoje dzieci.

Zainteresowany tematem? Czytaj o nim więcej. Dlatego użyj adresu, jaki przekieruje Cię na serwis. Zapraszamy!

Poza wieloma szkołami podstawowymi, istnieją w Lubinie zarówno szkoły średnie, jak i inne placówki dydaktyczne. Jeżeli ciekawią Cię domy na sprzedaż Lubin to miejsce, w którym faktycznie warto byłoby się osiedlić. Są to budynki proponowane na rynku pierwotnym, które są skonstruowane z m.in. pustaków oraz posiadają obłożony dachówkami dach skośny. Liczba pokoi jest zależna od danego domu, jednak przykładowo przy powierzchni mieszkalnej o wielkości 100 metrów kwadratowych, mogłoby być ich ok. czterech.

drzewa

Autor: Sanitec KOŁO
Domy mają wszystkie konieczne media, czyli m.in. gaz czy kanalizację. Mogłyby być oferowane jako wolnostojące lub w zabudowie szeregowej. Wszystkie budynki proponowane są łącznie z atrakcyjną działką. Same domy (http://mtproject.pl/) wybudowane są w najnowszej technologii, w najwyższym standardzie oraz z największej klasy materiałów. Poza tym, że domy są oferowane wprost od developera, zazwyczaj można by liczyć na dodatkowe gratisy, np. piec kondensacyjny razem z grzejnikami.

Chętnych zaciekawi fakt, że w okolicy są oczywiście sklepy i inne użyteczne miejsca. Nie ma także jakichkolwiek problemów z komunikacją. Blisko są przystanki komunikacji miejskiej, a domy mają własne garaże.