Który z nas nie śnił kiedyś o własnym domu, który wykorzystywałby najnowsze rozwiązania techniczne ?

Jeśli już zdecydujemy się na budowę , pragnęlibyśmy, by nasz dom okazał się doskonały w każdym calu , lecz co to znaczy idealny?
Na pewno dla każdego jednego coś innego, gdyż przecież tak wiele jest gustów ile osób na świecie .

Wrocław - pejzaż

Autor: Hectolitrus Bloodus
Źródło: http://www.flickr.com
projektant

Autor: UBM
Źródło: UBM
inteligentny budynek

Autor: Vita
Źródło: Vita
Jednak weźmy pod rozwagę, że dom to nie wyłącznie piękny wygląd, ale i wygoda . Coraz częściej słyszymy stwierdzenie inteligentny budynek i zastanawiamy się, co to właściwie znaczy? A więc inteligentny budynek Oferta dostępna na to obiekt nowoczesny nie jedynie pod względem architektonicznym, lecz również i informatycznym . W takim budynku za pomocą komputera albo telefonu mamy możliwość sterować z dowolnego miejsca na świecie ogrzewaniem , klimatyzacją, a nawet zarządzanie oświetleniem zewnętrznym lub wewnętrznym nie sprawi nam kłopotu . Do sterowania takim domem konieczna jest nam aplikacja niezwykle często napisana pod konkretne sprzęty które ma obsługiwać. W gruncie rzeczy wygląda to tak, że inna appka będzie dla bramy wjazdowej, a druga dla żaluzji.

Czy czujesz ochotę przeglądnąć kolejne wpisy? W takim razie namawiamy do kliknięcia w link – tam oczekuje na Ciebie moja strona www.

Powinno się zaznaczyć, iż możemy też zlecić napisanie spółce informatycznej konkretnej aplikacji dla nas .Oprogramowanie będzie zarządzać wszystkimi sprzętami, którymi chcemy sterować zdalnie . A zatem czy to zarządzanie oświetleniem zewnętrznym czy ogrzewaniem , inteligentny budynek – (dkrm.com.pl/) – może pozostać sterowany bezpośrednio z naszego biura lub auta niezależnie od tego, czy w tym czasie jesteś w parku lub na drugim końcu świata .

Sami widzicie, że jest to inwestycja warta grzechu . Zastanawiacie się pewnie, czy takie domy już istnieją. Oczywiście, że tak i z pewnością powinno ich jedynie przybywać.