Solidne wyburzanie i rozbiórki konstrukcji budowlanych

Przedsiębiorstwo działa w sektorze usług wyburzeniowych i rozbiórkowych, podejmuje się zleceń o każdym stopniu trudności, do potrzeb Klientów podchodzi uwzględniając ich oczekiwania, kierując się zasadami profesjonalizmu, rzetelności oraz najwyższej dbałości o bezpieczeństwo wszelkich wykonywanych prac. Firma podejmuje się wszelkich zleceń począwszy od domków jednorodzinnych po duże i skomplikowane projekty. Firma ma wieloletnie doświadczenie i stosowne zaplecze sprzętowe.

rozbiórka starego budynku

Autor: Tony Hisgett
Źródło: http://www.flickr.com
Firma jest elastyczna, podejmuje się rozbiórek i wyburzeń budynków o różnorodnej wysokości jak i konstrukcji. Przedsiębiorstwo posiada specjalistyczny sprzęt, między innymi koparki, młoty, nożyce do cięcia betonu – dzięki któremu wyburzanie przebiega szybko i sprawnie (firma rozbiórkowa). Optymalne sposoby wyburzania, gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas realizacji zleceń o wysokim stopniu ryzyka. W ofercie znajduje się: wyburzanie oraz rozbiórka budynków, mostów, kominów oraz innych obiektów budowlanych przy zastosowaniu różnych metod wyburzeniowych. Szczegółowy zakres prac ziemnych obejmuje m.in.: przygotowanie terenu pod budowę; niwelacje, makroniwelacje, wyrównywanie terenu i skarpowanie; wykopy, instalacje wodne, elektryczne, kanalizacyjne; rozładunek oraz załadunek palet, wyburzenia oraz rozbiórki budynków.

wyburzanie zależnie od potrzeby, przedsiębiorstwo realizuje metodą mechaniczną albo minerską. Duże doświadczenie jak i specjalistyczny sprzęt pozwalają na wykonanie każdego wyburzenia. Przedsiębiorstwo Zapewnia utylizację materiałów porozbiórkowych zgodnie z przepisami prawnymi. Oferuje również recykling – skorzystaj z promocji na odpady pcv-> metal-plast.pl/oferta/skup-odpadow-pvc/ – gruzu betonowego czy ceglanego, za pomocą kruszarek gruz zostaje przekruszony na mniejsze frakcje by uzyskać budulec stosowany do podbudowy dróg czy placów. Przedsiębiorstwo Wykonuje również powykonawczą inwentaryzację geodezyjną. Wyburzanie budynków monitorowane jest przez kadrę doświadczonych specjalistów.

rozbiórka

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Zlecenia realizowane są w zgodności z postanowieniami Prawa Ochrony Środowiska, a stabilna sytuacja finansowa powoduje, że Firma jest doskonałym i zaufanym partnerem, w prowadzeniu inwestycji długoterminowych.Przedsiębiorstwo Dysponuje profesjonalną kadrą techniczną, mającą doświadczenie w wyburzaniu skomplikowanych obiektów, a nowoczesny park maszynowy, który firma ma w dyspozycji gwarantuje pełny profesjonalizm. Zlecenia realizowane są zawsze terminowo a ceny są niskie z dodatkową możliwością ich negocjowania. Długoletnie doświadczenie zawodowe w branży, znajomość środowiska drogowców i budowlańców oraz wysokie referencje od zleceniodawców, wraz z fachowością operatorów maszyn procentuje wieloma zamówieniami na wykonywanie wyżej wspomnianych usług.