Kupićwłasne cztery kąty na rynku wtórnym czy pierwotnym?

Każdy, kto ma stabilną pracę marzy o własnym mieszkaniu. Chcemy zrobić wszystko, aby móc nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Dlatego też decydujemy się na wieloletni kredyt na zakup mieszkania.

nowoczesna kuchnia

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Zwłaszcza przed młodymi osobami pojawia się pytanie: wybrać rynek wtórny czy pierwotny? Jakie są cechy charakterystyczne tych dwóch branż?
Mieszkania rynek pierwotny to najczęściej gwarancjanowoczesności i wykorzystania innowacyjnych technologii związanych z konstruowaniem nowych budynków. Lokale sprzedawane na rynku wtórnym charakteryzująstarodawne formy związanegłównie z wyborem materiałów budowlanych – więcej o deweloperze z Warszawy. Kupującdom z rynku wtórnego miejmy świadomość, iż i tak będzie czekał nas remont. Wymiany wymagają instalacje. Zwłaszcza instalacja elektryczna. Budynki z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych XX wieku to zazwyczajzepsute parkiety, kłopoty z prądem orazdosyćnieszczelne ściany. Ewidentniewszystko zależy od tego, w jaki sposóbwłaściciel dbał o swoje lokum. Jeśli dokonywał regularnych napraw, nie będzie z pewnościąkonieczności aż tak szczegółowychmodyfikacji. Mieszkania rynek pierwotny to stan surowy. Dlatego teżposiadamy szansę na to, abystworzyćdomwedługkonkretnych potrzeb. Wypadałoby zadbać w zasadzie o każdy aspekt. Budynki są nowe i wymagająoszlifowania. Bardzo często zwracamy uwagę na jego lokalizację. Okazuje się, że mieszkania z rynku pierwotnego to przede wszystkim lokale zlokalizowane na peryferiach miasta. Najczęściej nie jest to problemem – mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

W XXI wiekuponiekąd każdy z nas posiada samochód. Dlatego teżdojazd do pracy także nie jest problemowy. Zwłaszcza, że wokół nowych skupisk osiedlowychtworzone są ośrodki, sklepy, domy kultury, które zapewniająodpowiednią jakość życia.