Uposażenie toalet publicznych z roku na rok jest w Polsce coraz lepsze – nie mamy czego już się krępować przed obywatelami Zachodniej Europy

Wyposażając publiczną toaletę w Polsce szczęśliwie coraz częściej dumamy nie tylko o przydatności, ale także o wystroju. I nieistotne czy są to toalety w barach, na dworcach albo w galeriach handlowych – coraz częściej zachwycają one swoim wyglądem, a nie jedynie praktycznością.
Bardzo często na ścianach możemy spotkać różnego typu motywy lub zdjęcia.

Są takie sytuacje, gdy każda z kabin przerzuca nas do drugiego świata – tu morskie życie waleni, a tam wędrówki misia polarnego po lodach dalekiej północy. Często kosze (zobacz więcej – kosz paletowy) toaletowe również wkomponowują się w ową panoramę. na nich różne widoki. Jednak nie tylko design jest istotny. Aby takie kosze były użyteczne muszą być wytworzone z najwyższej jakości tworzyw, takich jak stal (zobacz również – kształtowniki) rdzoodporna. Aby korzystanie z nich było nietrudne, powinny mieć pedał do otwieranie i zamykania klapki. Kosze toaletowe w publicznych toaletach powinny być dużo większe, niż te produkowane na użytek jednej rodziny. Z reguły mają więcej aniżeli dziesięć litrów.

dachówki ceramiczne

Autor: Plannja
Źródło: Plannja
Szczotki WC również stanowią stylowy i funkcjonalny element wyposażenia każdej łazienki. Szczotki WC sprzedawane są wspólnie z pojemnikiem, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Chromowane albo stalowe elementy uniemożliwiają roznoszenie się zarazków – .

Jeżeli poszukujemy szczotki w eleganckim stylu powinniśmy zdecydować się na innowacyjny design. Użyte najwyższej jakości tworzywa dają gwarancję, że szczotki WC będą funkcjonować długo i nie będą się psuły.