Lubisz jazdę rowerem i nie raz miałbyś chęć zabrać go do auta ze sobą na urlop?

A może Twoje auto do dalekich wyjazdów okazuje się po prostu zbyt małe i nie jesteś w stanie pomieścić wszystkich pakunków? Na to jest przecież doskonały sposób.
Bez znaczenia jest to, jakiej marki auto masz, w zasadzie masz możliwość postarać się choćby o belki dachowe.

belki dachowe

Autor: Lena LeRay
Źródło: http://www.flickr.com
Wnętrze kuchni

Autor: vicki moore
Źródło: http://www.flickr.com
progi dachowe

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Okazują się one niebywale popularne i można je przytwierdzić do większości aut.

Jeżeli chcesz zobaczyć coś faktycznie niezwykle interesującego, sprawdź treść (http://www.deluxm.pl/realizacje/realizacja-blyszczacego-sufitu-napinanego-w-warszawie/) tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

Ich dużą korzyścią bywa to, iż nie redukują widoczności i co ogromnie ważne nie mają wpływu na manewrowanie pojazdem. Takie belki dachowe, znane szerszej grupie pod nazwą bagażników dachowych okazują się bardzo przydatne dokładnie dla ludzi, które lubią transportować rowery (opublikował). Wskazane jest nadmienić, że mogą one zmieścić nawet i parę sztuk, z tego powodu cała rodzina ma sposobność je zabrać ze sobą choćby na wakacje. Bardzo dobrym wyjściem są także bagażniki umieszczane na dachach pojazdów. W gruncie rzeczy nadają się również prawie do każdego modelu samochodu, a wszystko jest zależne od tego, jakie progi dachowe (znajdź informacje) ma konkretne auto (link). Takie boxy są trwałe i odporne na różne warunki atmosferyczne i co najistotniejsze, są w stanie pomieścić naprawdę wiele bagaży.

Wybranie się na wakacje z rowerami lub wielkim bagażem nie jest problemem, jeśli tylko dobrze przemyślimy, co bardzo często ze sobą bierzemy . Bagażniki dachowe, które odnajdziemy w propozycjach sklepów mają bardzo duży asortyment i niewątpliwie każdy odnajdzie coś, co spełni dokładnie jego oczekiwania.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , ,