W zakupie pierwszego lokalu mieszkalnego może pomóc rząd, jeśli spełnimy wyznaczone warunki

Rządowy program MdM jest świetnym wyjściem dla osób, które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie i uzyskać finansowe wsparcie.

Dom na święta

Autor: Infrogmation of New Orleans
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba jednak mieć w pamięci, że skorzystanie z tego rodzaju wsparcia nie dotyczy każdego.
wózek widłowy

Autor: Brant
Źródło: http://www.flickr.com
Program ten skierowany jest do osób, które nie ukończyły 35 lat oraz kupują swoje pierwsze mieszkanie.

Przedstawiany wątek opisuje niezwykle ciekawe tematy – jeśli chcesz poznać podobny materiał, zobacz bez wahania to źródło (https://archipelag.pl/projekty-domow-bez-garazu).

Jeżeli chcemy skorzystać z owej oferty, to nie możemy posiadać na własność innego lokalu mieszkalnego lub domu. W wypadku gdy się okaże, iż mamy szansę załapania się na program mieszkania dla młodych w Poznaniu jest miastem, w którym odnajdziemy bardzo dużo ciekawych propozycji. Warto zatem zajrzeć do Netu i sprawdzić, które mieszkania można nabyć korzystając z rządowej pomocy. Trzeba pamiętać, że co roku określany jest inny limit cen dla każdego miasta, a zatem należy to sprawdzić, zanim zaczniemy przeglądać ogłoszenia.

cynk

Autor: Yacht Rent
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy wziąć udział w programie MdM, to będziemy musieli również zaciągnąć kredyt na przynajmniej piętnaście lat w walucie krajowej i musi on pokryć przynajmniej połowę ceny zakupu pełna oferta mieszkań tutaj. W przypadku kiedy spełnimy te wszystkie kryteria, to zyskamy szansę na dofinansowanie od państwa. Jeżeli zatem interesuje nas program Mieszkanie (zobacz nowe inwestycje w Toruniu) dla Młodych Poznań jest miastem, w którym znajdziemy dużo atrakcyjnych propozycji.

Trzeba pamiętać, że takiego mieszkania nie da się od razu sprzedać albo wynająć, ponieważ złamie to warunki programu oraz narazi nas na niezwykle niemiłe konsekwencje. Warto więc wszystko szczegółowo poczytać, zanim zdecydujemy się skorzystać z państwowej propozycji dofinansowania.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , , , ,