W którym miejscu najlepiej kupić cztery kąty w stolicy?

W cenie 300 tys. zł nie odnajdziemy zbyt dużego mieszkania w centralnych dzielnicach Warszawy. Takowa kwota wystarczy na trzydziestokilkumetrowy lokal. W Śródmieściu dostaniemy za tę cenę jedynie większe studio, jednak w obrębach z nim sąsiadujących, na Woli jak też Mokotowie doszukamy się już małej dwójki.

Szczególnie jeśli sprawdzimy ofertę deweloperów na Odolanach, gdzie powstaje w owej chwili dużo inwestycji. Tam na pewno uda się zakupić nowe, funkcjonalne, aczkolwiek niezbyt wielkie 2 pokoje, do około 40 mkw.
schody

Autor: charlotte henard
Źródło: http://www.flickr.com
Instalacje ppoż

Autor: Holmes Palacios
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o mieszkania na Bemowie oraz w Wilanowie w kwocie 300 000 zł też nie będziemy mieć problemu z zakupem małej dwójeczki . W tych dzielnicach największy wybór nowych mieszkań jest w planach powstających w okolicach Lazurowej a także w Miasteczku Wilanów. Kiedy dodamy parędziesiąt tysięcy, na Bemowie uda nam się nawet zdobyć mieszkanie z trzema pokojami.
Jeśli wymagamy większego lokalu, zaś mamy do wydania nie więcej aniżeli tysięcy zł musimy zacząć analizować propozycje na Białołęce. W owej dzielnicy za taką sumę możemy dostać nawet obszerne, powyżej 60 metrowe mieszkanko. Białołęka cały czas plasuje się w czołówce najbardziej rozbudowujących się stołecznych dzielnic. Zarazem należy do najtańszych w mieście.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że to jest naprawdę praktyczna oferta (http://zielonaprzestrzen.pl/), odnosząca się do wartościowych materiałów. Zapoznaj się z nią teraz.

W nowych osiedlach, reprezentujących na ogół segment cieszący się popularnością, projektowane są na ogół małe, kompaktowe mieszkanka.

Wyjeżdżając za rogatki stolicy, tym bardziej nie będziemy mieli większego problemu ze znalezieniem wygodnego mieszkania dla rodziny wycenionego poniżej 300 tys. złotych.