Kuchnia marzeń – zadbaj o najważniejsze pomieszczenie w Twym mieszkaniu

Czy mieliście okazję widzieć kiedyś program „House Doctor” o tym, jak przygotować dom na sprzedaż? Prowadząca go projektantka Ann Maurice ma swoje sposoby. Oczywiście proponuje to i owo przemalować, dostawić finezyjny mebelek. Najwięcej uwagi poświęca jednak kuchni. Niewielkie udoskonalenia, a cena nieruchomości podnosi się zwykle o dziesięć procent.

Wszyscy wiele razy słyszeliśmy stwierdzenie, że kuchnia jest sercem domu. I Ann udowadnia nam, że to trafne spostrzeżenie, to przecież w tym miejscu na ogół koncentruje się pozytywna energia i sprzyjająca długim rozmowom atmosfera.

Dekoracje kuchenne

Autor: Danny Bollinger
Źródło: http://www.flickr.com

Kuchnia to przede wszystkim meble, które w głównej mierze podkreślają jej charakter.

Zaintrygował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to śmiało sprawdź, co się znajduje w ofercie (http://archiwizja.eu/), która tyczy się pokrewnej kwestii.

Który styl wybrać? To prawda, każdy z nas może udać się do sklepu i zdecydować się na gotowe meble, niemniej jednak żeby mieć większą satysfakcję z racji brania udziału w aranżacji oraz powstawaniu mebli kuchennych, postawmy na meble kuchenne na wymiar Wrocław. Tego typu rozwiązanie jest faktycznie nieco droższe, jednak w stu procentach spełniającym nasze potrzeby. W efekcie ostatecznym zobaczymy pierwszorzędnie spożytkowany każdy kąt czy lukę. Nie będzie nam dane martwić się, czy dana szafka znajdzie swoje miejsce między kuchenką a zlewozmywakiem.

Trzeba ujrzeć zachwyt Ann, gdy w czasie prac ujawnia ukryty pod kilkoma warstwami farby piękny dąb na frontach szafek. Wymaga aby drewno oszlifować, pokryć kolorem i warstwą zabezpieczającą.

Poczekaj minutę! Zainteresował Cię wpis? Masz ochotę na kolejne dodatkowe info (https://biuroinwest.pl/oferta/przeglad-instalacji-elektrycznej/)? To miłe. Kliknij w ten link i przenieś się do strony z wątkami na wybrany temat.

Uważa, że naturalne materiały są najlepsze i przez długie lata można je odświeżać! Dlatego dobrze jest zdecydować się na drewnianą kuchnię.

Kuchnia tradycyjna tudzież utrzymana w sielskim stylu to klimat ciepły i przytulny (www). Atmosferę tworzą drewniane szafki, jako materiał naturalny a także przedmioty, które mają swoją historię oraz towarzyszące rodzinie na przestrzeni lat. W takiej oazie spokoju nawet czas wolniej płynie i z pewnością poświęcimy chwilę na zakosztowanie rarytasów pani domu.
Jeżeli jednak preferujemy bardziej idące z duchem czasu pomysły, wybierzmy kuchnie na wymiar w jak najprostszej formie. Znamy osoby, które ze względu na tryb życia jak i znikome zamiłowanie do sztuki kulinarnej idealnie funkcjonują między minimalistycznym umeblowaniem oraz jednolitymi, gładkimi frontami szafek. Kuchnia w takiej odsłonie to proste, ale doskonałe rozwiązanie dla każdego!

O pozostałych rodzajach mebli poczytasz tutaj.

Categories: Rola budowlańca

Tags: , ,