Nowoczesne rozwiązania cieszą się rosnącą popularnością także w hotelach

Teraźniejszość charakteryzuje nader szybki postęp. Nowoczesne technologie zdążyły już naznaczyć nieomal każdą płaszczyznę ludzkiej działalności.

prefabrykaty

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com
Siedząc przed monitorem komputera i pijąc gorącą herbatę płacimy rachunki za czynsz, gaz, telefon; studiujemy; nawiązujemy znajomości z ludźmi na drugim końcu kuli ziemskiej – słowem mamy cały świat w zasięgu ręki.
wyposażenie hoteli
Nowatorskie rozwiązania zdominowały nie tylko nasze życie prywatne, ale również przestrzeń publiczną . Inteligentny hotel – na przekór pozorom – nie jest pieśnią przyszłości bądź „produktem” wyobraźni pisarzy science fiction, lecz rzeczywistością, której możemy doświadczyć na własnej skórze. Argumentów na potwierdzenie rzeczonej tezy nie trzeba daleko szukać. Wystarczy udać się do Wrocławia czy „serca” Wielkopolski żeby się o tym przekonać. Tam albowiem właśnie typowe wyposażenie hoteli zostało zastąpione przez panele dotykowe, projektory i iPhone’y. Wspomniane rozwiązania mogą poszczycić się ogromną popularnością także w innych regionach naszego kraju.

Jeżeli poszukujesz interesujących informacji na omawiany temat, odwiedź lampy chors nas, a z pewnością odnajdziesz ciekawe fakty.

Pojawia się jednakże pytanie: czy opłaca się w nie inwestować? Odpowiedź jest prosta: Jak najbardziej.

Czemu? Zastosowanie automatyki w budynku przekłada się nie tylko na wygodę mieszkańców (o inteligentnym hotelu). Pozwala też znacznie zminimalizować koszty utrzymywania całego obiektu i zadbać o środowisko naturalne