Pompy ciepła – EKO źródło ciepła dla domu?

Nanoterm to przedsiębiorstwo zajmujące się obsługą i instalacją proekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory oraz specjalistyczne systemy ogrzewania podłogowego łączą się w nadzwyczaj wydajne źródło ciepła dla każdego domu.

Na firmowej stronie WWW można znaleźć istotne informacje przeczytać o właściwościach polecanych urządzeń, a także uzyskać indywidualną wycenę montażu urządzeń w swoim domu.

Specjaliści podkreślają liczne korzyści wynikające z instalacji urządzenia.

Czy podnoszony temat wpadł Ci w oko? Jeśli tak, to pójdź dalej (itb.pl/badanie-betonu.html) oraz przeczytaj informacje, w które obfituje inny serwis.

Przede wszystkim jest to niski koszt eksploatacji , który pozwala obniżyć koszty grzewcze nawet o połowę. Inną ważna zaletą jest jego ekologiczne funkcjonowanie. Urządzenie przyczynia się do zmniejszenia emisji szkodliwych produktów ubocznych , które powstają w tradycyjnym procesie grzewczym, np. w piecach na opał stały.

Oferta firmy obejmuje kompleksową instalację, serwis obsługa techniczna nieruchomości ,a także przeglądy pomp ciepła marki DANFOSS i PCC (sprawdź przykłady). Typ pompy wybiera się indywidualnie, zależnie od kubatury domu oraz liczby mieszkańców, zapewniając między innymi: niskie koszty użytkowania, niezależność związaną z wahaniami cen energii cieplnej, pozyskiwanej w tradycyjny sposób. Niewątpliwą zaletą jest również komfort użytkowania wybranego rodzaju pompy ciepła, która jest bezobsługowa. Ponadto producent urządzeń zadbał również o design i kształt każdego modelu pompy ciepła.

Niewielki koszt instalacji pompy ciepła oraz wysoka wydajność pozwalają na odczuwalną oszczędność eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak kotły na paliwa stałe czy gazowe. Koszt pompy oraz pozostałe opłaty montażowe zwracają się w krótkim czasie. Nanoterm proponując klientom konkretne modele pompy ciepła, gwarantuje jej wysoką jakość oraz gwarancję długiej żywotności i odporności na uszkodzenia.