Doskonały surowiec do tworzenia reklam, które są odporne na warunki atmosferyczne

Do celów reklamowych stosuje się różnorodnego rodzaju surowce, które wielokrotnie mogą być wystawione np. na oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Dlatego też powinny być one na nie wytrzymałe poprzez zapewnianie dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne.
meble łazienkowe

Źródło: pixabay
Jednym z tego typu surowców jest z pewnością PCW twarde, które sprzedawane jest także jako PCV twarde. Jest to lite oraz jednorodne tworzywo, które znajduje zastosowanie w miejscach, w których materiały marketingowe są narażone na pojawianie niekorzystnych czynników.

Interesujący wpis? Bardzo nam przyjemnie. Od razu gorąco zapraszamy na naszą następną stronę, gdzie wyszukasz masę dodatkowych tematów.

Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na oddziaływanie czynników pogodowych i sztucznych. PCW jest bardzo sztywne, co ogranicza niebezpieczeństwo jego złamania, zaś jego gładka oraz przezroczysta powierzchnia powoduje, że jest najlepsze do zastosowań reklamowych. Jest także niezwykle proste w obróbce, co powoduje, że surowiec taki jest niezwykle chętnie wykorzystywany przez agencje reklamowe. Co poniektóre postaci reklamy stosują prąd elektryczny, celem podświetlania nośnika reklamowego i tutaj PCW także udowadnia swoje atuty, ponieważ ma ono idealne cechy elektroizolacyjne.

reklamowe ekrany LED

Autor: Anthony Crider
Źródło: http://www.flickr.com
Jest ono stosowane do tworzenia np. dwustronnych plansz, które mogłyby być zamontowane na stelażu albo na podwieszeniu. Przy wykorzystaniu pcw spienione (pozostałe informacje więcej informacji) robi się również naścienne tabliczki informacyjne czy ciężkie stojaki.

Jeśli jesteś kierownikiem firmy reklamowej, na pewno już używasz PCW twarde w projektach, które są wykonywane przez Twoją firmę. Jeśli nie, warto się nim zaciekawić, ponieważ tego typu materiał ma bardzo dużo zalet i jest często stosowany przez konkurencję.