Czym różnią się od siebie lasery oraz jaki wybrać najlepiej do usuwania zmarszczek?

Dzisiaj potrafi zdziałać cuda. W kosmetyce mógłby usunąć owłosienie czy też blizny. Może zrobić wszystko to, z czym dostępne dotąd metody nie mogły sobie dać rady.

drewniany|TITLE=Dom nad jeziorem]

Poczytaj o jego typach.
substancje

Autor: IFTM Internorm
Źródło: IFTM Internorm
W kosmetyce laser (zobacz bth kraków) można by dzielić w zależności od typu laserowego źródła, jakie takie urządzenie wykorzystuje. Źródłem światła takiego narzędzia może być kryształ, organiczny barwnik albo ciało stałe. Światło wytwarzane przez narzędzie mogłoby oddziaływać na skórę w różny sposób. Za małe światło nie przyniesie pożądanego efektu, z kolei jeśli będzie zbyt mocne dla skóry, mogą się na niej pojawić ślady albo odmienne uszkodzenia. Z tego powodu nie każdy laser nadaje się do wykonywania każdego zabiegu.
Dzisiaj zazwyczaj wykorzystywany jest laser diodowy. Tutaj źródłem światła jest dioda. Najczęściej wykorzystywane są do zamykania naczynek krwionośnych czy trwałego usuwania włosów lub zwalczania cellulitu. Można by je także używać podczas zabiegów w dermatologicznej chirurgii, przykładowo do usuwania kurzajek, włókniaków czy też zmian nowotworowych. Innym często stosowanym laserem jest laser argonowy.

Chcesz dodać do swoich zakładek o jeszcze jedną nieszablonową stronę? Jeśli tak, to szczerze zalecamy ten serwis (http://alglas.pl/) – kliknij a się nie zawiedziesz.

Tutaj źródłem światła jest gaz. Jest on często wykorzystywany do leczenia przemian barwnikowych. Stosuje się go głównie do usuwania pajączków czy też mniejszych jamistych naczyniaków. Kolejnym rodzajem lasera jest neodymowo-yagowy. Taki wykorzystywany jest przeważnie do likwidacji wszelkich naczyniowych zmian występujących na skórze bez jej uszkodzenia.

W kosmetyce wykorzystuje się go do likwidacji rumienia naczyniowego czy też zmian naczyniowych spowodowanych opalaniem. Jest jeszcze jeden przeważnie używany laser. Wykorzystuje on dwutlenek węgla. Przeważnie używany jest do zmniejszania powierzchni blizn oraz do usuwania nierówności skóry.