Miesiąc: Październik 2018

Jaka jest definicja pompy ciepła i w którym miejscu znajdują zastosowanie? Czy możemy zdecydować się na zainwestowanie w taką formę korzystania z energii?

Pompy ciepła są urządzeniami, które przez wykorzystywanie energii wytwarzają ciepło lub całkiem odmiennie – schładzają. Są w stanie np. wykorzystać temperaturę artykułów umieszczonych w lodówce – pobrać z nich ciepło, przetworzyć energie do ochładzania, a pobrane ciepło będzie oddane na zewnątrz urządzenia.

Read More

Mieszkanie w skandynawskim stylu: siła w detalu czyli podłoga znakomicie wykończona

Prócz wyboru rodzaju podłogi i materiału, z którego zostanie ona wykonana, ważna jest również troska o troska o detal, a więc wykończenie podłoża. Do wyboru mamy podłogi matowe, półmatowe i takie o wysokim połysku. Na estetykę całości znacząco wpływają również listwy wykończeniowe.

Read More

Przeróżne wartości powierzchni sporządzonych z kleju poliuretanowego i granulatu

Gumowe granulaty, z jakich między innymi zrobiony jest tartan to cudowny artykuł, który w połączeniu z klejem poliuretanowym stanowi elastyczną oraz niezwykle bezpieczną nawierzchnię, jaką w wielu przypadkach zdołamy zaobserwować na placach zabaw dla dzieci czy też basenach.

Read More